Купити ланцюга завод підйомно-транспортного обладнання

ПрАТ «Бердянський завод підйомно-транспортного обладнання» має величезний досвід в області розробки і виготовлення будь-якого профільного обладнання

img_line img_line img_line

Працюєм з 1946 р.

ikon1

Співпрацюємо з портами України, Росії, Грузії та Прибалтики

ikon2

Всі наші майстри пройшли профільну підготовку в своїй спеціалізації.

ikon3

Маємо 70-річний досвід в області розробки і виготовлення будь-якого профільного обладнання.

ikon4

Виробляємо широкий асортимент якісної продукції в максимально стислі терміни.

Щоб купити ланцюг промисловий вантажопідйомний виготовлення Бердянськ, сьогодні не потрібно вирушати в ділову поїздку. Досить вивчити інформацію на сайті виробника, підібрати оптимальний варіант.

Особливості замовлення

Бердянський завод підйомно-транспортного обладнання пропонує будь-які категорії промислових ланцюгів. На сайті можна замовити продукцію чудової якості, що відповідає актуальним стандартам. Для подачі запиту потрібно всього пара кліків.

Консультанти зв'яжуться з вами, допоможуть підібрати оптимальний варіант, уточнити деталі співпраці. З замовниками, які приймають рішення купити промислові ланцюги вантажні в Україні, Київі, ціна продукції обговорюється при оформленні заявки.

Типи промислових ланцюгів

Виробники пропонують широке розмаїття продукції, на практиці найбільш затребувані наступні типи:

  1. Тягові - категорія ланцюгів, призначена для оснащення конвеєрних ліній, що застосовуються для переміщення вантажу. Конструкція забезпечує транспортування продукції незалежно від кута нахилу стрічки.
  2. Приводні - використовуються для передачі енергії від одного вала до іншого, мають різні форми, можуть бути однорядними, багаторядним.
  3. Вантажні - застосовуються в механізмах, призначених підйому, опускання вантажів.

Завод підйомно-транспортного обладнання пропонує різні транспортні ланцюги, продаж в Україні, Бердянськ з доставкою по всій країні.

Галузь застосування

Промислові ланцюги - популярна продукція, яка використовується на виробництві, в будівництві в якості конструктивних елементів устаткування. За розміром ланцюги розрізняють на коротколанкові, довголанкові вироби.

Завдяки особливостям конструкції, коротколанкові моделі витримують більш високе навантаження, використовуються в механізмах з ручними, моторними приводами. Довголанкові ланцюги більш рухливі, дозволяють легко відрегулювати довжину.

Звертаючись до виробника, можна вибрати ланцюг металевий тяговий, купити, ціна в Україні буде мінімальною, оскільки не доведеться переплачувати посередникам.

Переваги використання ланцюгів

До переваг застосування ланцюгових з'єднань варто віднести:

Приймаючи рішення купити транспортні вантажні ланцюги на заводі підйомно транспортного обладнання, ви отримуєте якісну продукцію за мінімальною ціною.